Dodáváme kompletní sortiment trezorů výrobce T-SAFE.Nábytkové trezory , zazdívací trezory , skříňové trezory včetně trezorových skříní na dlouhé a krátké zbraně.Na Váš dotaz , zadání konkrétního požadavku a požadovaného rozměru Vám rádi zašleme naši nabídku.trezory

Stěnové trezory
Trezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v sedmi základních velikostech a svým provedením jsou určeny k instalaci do zdi. Jsou osazovány mechanickými trezorovými zámky německé firmy MAUER (STUV) nebo mechanickými kombinančími zámky amerických firem LA GARD, SARGENT & GREENLEAF, případně elektronickými zámky MAUER nebo LA GARD.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" a "Tajné".

Nábytkové trezory
Trezory této řady jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny.

Vyrábějí se v sedmi základních velikostech, jsou dvouplášťové a tříplášťové konstrukce a svým provedením jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny, na přání do podlahy. Trezory jsou osazovány mechanickými zámky firmy MAUER nebo mechanickými kombinačními zámky firmy LA GARD, SARGENT & GREENLEAF, případně elektronickými zámky MAUER nebo LA GARD. U velikostí NT 3, NT 35, NT 5 a NT 6 lze použít kombinaci 2 kusů výše uvedených zámků. Tyto velikosti je rovněž možno vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou všechny trezory vybaveny vyjímatelnými poličkami (NT 5, a NT 6 stavitelnými). Trezory v bezpečnostní třídě 0 mají jednostranný zajišťovací mechanismus se dvěma zamykacími čepy, trezory v bezpečnostní třídě I třístranný zajišťovací mechanismus se šesti čepy, velikosti NT 5 a NT 6 jsou osazeny třístranným rozvorovým mechanismem ovládaným klikou se šesti jistícími čepy. Rozvor a zámky jsou opatřeny pancéřováním manganovou ocelí, čepy jsou vyrobeny ze speciální chromniklové oceli. Základní barevné provedení - dvousložková strukturní barva RAL 9005 (černá), na přání RAL 9002 (šedobílá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" a "Tajné".

Skříňové trezory řady NHD
Mobilní skříňové trezory řady NHD jsou dodávány ve třech základních velikostech a třech bezpečnostních třídách (I, II, III). Nachází uplatnění všude tam, kde je kladen důraz na vysokou bezpečnost, moderní design, širokou škálu variant vnitřního vybavení a příznivou cenu. Jsou vhodné pro úschovu peněžních hotovostí, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků, záznamových médií a jiných cenných předětů. Trezory řady NHD byly vyvinuty ve spolupráci se soudním znalcem z oboru pancéřových pokladen a předním evropským výrobcem trezorových zámků - firmou MAUER. Korpus a dveře této řady jsou moderní tříplášťové konstrukce s ohnivzdornou izolací, v bezpečnostní třídě III je korpus trezoru i vnitřní prostor dveří vyplněn speciální železobetonovou směsí. Dveře o celkové tloušťce 120 mm jsou standardně osazovány třístranným rozvorovým mechanismem, který ovládá masivní zajišťovací čepy o průměru 40 mm, čtvrtá strana je zajištěna pevnými čepy téhož průměru. Rozvorový mechanismus je v uzamčeném stavu zajištěn bezpečnostním mechanickým zámkem MAUER, případně mechanickým kombinačním zámkem firmy SARGENT & GREENLEAF nebo elektronicým zámkem firmy LA GARD. Lze použít kombinaci dvou kusů výše uvedených zámků. Rozvoz se zámky je opatřen pancéřováním manganovou ocelí. Trezory mohou mít i vnitřní uzamykatelnou schránku (možnost dle typu až 6 ks) a mají různý počet stavitelných poliček. Vnitřní prostor trezoru lze úpravou rozdělit na několik samostatných přihrádek vhodných např. k uložení osobních zbraní, střeliva, dokladů apod. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá), vnitřní doplňky RAL 9002.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě I.,II., a III. a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné" , "Tajné" a "Přísně tajné"

Skříňové trezory řady AS
Skříňové trezory AS jsou určeny pro firmy, úřady, soudy, notářství a další instituce, kde je nutné mít bezpečně zajištěny smlouvy, doklady, dokumenty a jiné cennosti. Vyrábějí se v jednodvéřovém nebo dvoudvéřovém provedení a systémem vnitřního rozdělení umožňují uložení 2-5 řad pořadačů. Každou skříň je možno vybavit různým počtem vnitřních, samostatně uzamykatelných schránek. Skříně jsou dvou a tříplášťové konstrukce, mezistěny jsou vyplněny tepelně izolační hmotou. Třístěný zámkový systém je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV a je chráněn proti napadení speciální ocelí. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva v odstínech RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné".

Trezory na zbraně
Tyto trezory jsou určeny k bezpečné úschově loveckých, sportovních a starožitných zbraní. Vyrábějí se ve dvou velikostech TZ 6 pro 3-6 zbraní a TZ 10 pro 7-10 zbraní. Trezory TZ 10 je možno rozdělit a část vymezit k úschově zbraní, druhou část vymezit jako trezor pro úschovu cenných předmětů, dokladů, dokumentů, šperků apod. Všechny trezory na zbraně jsou vybaveny uzamykatelnou schránkou na střelivo, hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích, ve dveřích jsou odkládací poličky a držáky na vytěráky. Plášt trezoru je dvou a třípláštové konstrukce, mezistěny jsou vyplněny tepelně izolační hmotou. Třístranný zámkový systém je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV a je chráněn proti napadení speciální manganovou ocelí. Povrchová úprava - dvousložková strukturní barva v odstínech RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě 0 a I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát Národního bezpečtnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Důvěrné".

Skříně na zbraně
Skříně jsou určeny k úschově loveckých a sportovních zbraní. Vyrábějí se ve dou velikostech SZ 6 na 3-6 a SZ 10 na 7-10 zbraní. Jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou na střelivo, třemi odkládacími poličkami a držákem na vytěráky. Hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích. Plášť skříně a dveří je zhotoven z plechu o tloušce 3 mm, třístranný zámkový mechanizmus je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV. Soubětně se vyrábějí jednodušší skříně ve dvou velikostech SZ 1 na 3-5 zbraní a SZ 2 na 5-7 zbraní, u kterých jsou plášť a dveře vyrobeny z plechu tl. 2 mm. Zámkový systém je jednostranný s trezorovým zámkem Mauer nebo STUV. Skříně jsou rovněž vybaveny uzamykatelnou schránkou na střelivo, držáky na vytěráky a speciálními držáky na hlavně zbraní.Barevné provedení u všech typů skříní je dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).

Skříně splňují vyhlášku ministerstva vnitra č. 50 ze dne 26. února 1996 o provedení některých ustanovení zákona o střelných zbraních.

Stěnové a nábytkové sejfy
Stěnové a nábytkové sejfy slouží k úschově peněžních hotovostí, šperků, dokladů, dokumentů, cenných předmětů apod. V základním provedení mají již od velikosti SS (NS) 1 vyjímatelnou poličku, velikosti SS (NS) 3, 35, 5 a 6 lze vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou vybavovány bezpečnostním zámkem firmy MAUER, na přání mechanickým kombinačním zámkem LA GARD, případně elektronickým zámkem MAUER. Nábytkové sejfy jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny, případně podlahy. Základní barevné provedení u stěnových sejfů - dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá), na přání RAL 9005 (černá), u nábytkových sejfů je barevné provedení opačné.

Trezory splňují požadavky ČSN EN 1143-1 bezpečnostní úschovné objekty - zkoušky odolnosti proti vloupání. Trezory mají CERTIFIKÁT SHODY vydaný AKREDITOVANÝM CERTIFIKAČNÍM ORGÁNEM č. 3025 v bezpečnostní třídě I a splňují požadavky pojišťoven. Trezory mají certifikát bezpečnostního úřadu pro použití k ochraně utajovaných skutečností ve stupni utajení "Tajné".

Archivační skříně
Nacházejí uplatnění ve firmách, na úřadech, soudech, notářstvích a mnoha dalších institucích, kde je nutné mít zabezpečeny smlouvy, doklady, dokumenty a jiné písemnosti. Vyrábějí se ve dvou velikostech AS 6 a AS 10, lze je vybavit vnitřní uzamykatelnou schránkou. Vnitřní prostor skříně je rozdělen pro uložení pořadačů (šanonů). Plášť skříně a dveří je zhotoven z plechu o tloušťce 3 mm, Třístranný zámkový mechanizmus je osazen trezorovým zámkem firmy MAUER nebo STUV.

Souběžně se vyrábějí jednodušší skříně ve dvou velikostech AS 1 a AS 2, u kterých jsou plášť a dveře vyrobeny z plechu tl. 2 mm. Zámkový systém je jednostranný s trezorovým zámkem Mauer nebo STUV. Vnitřní prostor je rozdělen pro uložení pořadačů, skříně mohou být vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou.

Barevné provedení u všech typů skříní je dvousložková strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá).


Doporučujeme

 

507 Kč s DPH

Velmi pěkné a s dobře do ruky padnoucí klikou dveřní štítové kování klika+klika s povrchem satinovan...

 

507 Kč s DPH

Velmi pěkné a s dobře do ruky padnoucí klikou dveřní kování klika+klika - kulaté rozety s povrchem ...

 

580 Kč s DPH

Bezpečnostní cylindrická vložka s vlastním profilem klíčem.Náhradní klíče dodávány pouze po předlože...

Novinky v našem katalogu

 

580 Kč s DPH

Bezpečnostní cylindrická vložka s vlastním profilem klíčem.Náhradní klíče dodávány pouze po předlože...

 

1 190 Kč s DPH

Bezpečnostní cylindrická vložka s patentovanou ochranou výroby klíčů.(další varianty výrobku viz det...

 

2 439 Kč s DPH

Bezpečnostní kování s překrytím vložky proti odvrtání - kliky z obou stran(další varianty výrobku vi...

Nepřehlédněte

16.07.2007 | 10 dobrých rad, které Vám pomohou při nákupu trezoru

Pokud uvažujete o koupi trezoru, nabízíme vám deset dobrých rad, které vám jistě pomohou při výběru.

12.07.2007 | TREZORY-1.BEZP.TŘÍDA

TREZORY-1.BEZP.TŘÍDAPotřebujete trezor a chcete aby byl na hotovost i dokumenty?Vybírejte trezory.........

12.07.2007 | TREZORY DO ZDI

Pokud stavíte nebo rekonstruujete to nejlepší co můžete udělat je koupit si u nás trezor do zdi.

12.07.2007 | TREZORY NEBO SEJFY?

TREZORY NEBO SEJFY?Rozdíl mezi trezory a sejfy je podstatný.Poradíme vám jaký produkt je pro Vás nejvhodnější