Co dělat když....

V jakékoliv svízelné situaci, ať už máte zabouchnuté dveře nebo jste si zlomil klíč, vyčkejte příjezdu zámečníka. Pokud nejste odborníkem v této profesi, nepokoušejte se o žádné opravy, naděláte si tím více škody než užitku.

ZABOUCHNUL JSEM DVEŘE

Nesnažte se dveře vyrazit či vylomit, došlo by tím k poškození dveří, zárubní a střelky zámku. Zámečník Vám dveře zpravidla otevře během několika málo minut a to bez poškození.
Volejte telefón 602739474.

ZALOMENÝ KLÍČ. NEJDE VSUNOUT NÁHRADNÍ KLÍČ DO VLOŽKY

Nepokoušejte se zbytek zalomeného klíče vyndat, zpravidla dojde k jeho posunutí dál směrem do vložky než k jeho odstranění. Zámečník Vám zbytek zalomeného klíče vyndá a vložku můžete nadále používat. Může se stát, že zbytek zalomeného klíče nepůjde vyndat, v tom případě Vám zámečník dveře otevře a vložku vymění
Volejte telefón 602739474.

ZTRATIL JSEM KLÍČE. POTŘEBUJI OTEVŘÍT DVEŘE

Před otevřením dveří požadujeme prokázání trvalého bydliště dle občanského průkazu. V případě přechodného bydliště nájemní smlouvu. Pokud nemáte nájemní smlouvu u sebe, byt Vám otevřeme pouze za asistence majitele bytu či za asistence policie.
Volejte telefón 602739474.

POTŘEBUJEME OPRAVIT DVEŘE PO VLOUPÁNÍ

Pokud zjistíte, že máte vykradený byt, nejprve zavolejte policii, která zajistí místo ohledání a poté si objednejte naši službu. Provedeme kompletní opravu, popř. doporučíme a namontujeme vhodné bezpečnostní zabezpečení.
Volejte telefón 602739474.

CHCI ZABEZPEČIT SVŮJ MAJETEK PŘÍDAVNÝM ZÁMKEM ČI BEZPEČNOSTNÍM KOVÁNÍM

V tomto případě se jedná o objednávku. Nejlépe je si přijít vybrat zámek a kování na prodejnu , nebo stačí pouze zavolat , pokud již máte zámek a kování vybrán a domluvit si s námi Vám vyhovující termín a druh zabezpečení , který požadujete . Již telefonicky budete informováni o nejčastěji používaných druzích zámků i o jejich cenových relacích. Pokud máte již vybrané Vám vyhovující zabezpečení, můžete objednávku provést v sekci "Objednejte si nás".
Volejte telefón 602739474.

 

Naše oddělení

 

Kontakt

Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz

 

Možnosti platby

prevodem