Výroba SGHK na generální klíč

Princip systému Generálního klíče spočívá v konstrukci vložek a zámků , které mohou být odemykány větším počtem klíčů . Takový systém, je-li správně navržen , velmi výrazně snižuje celkový počet klíčů v podnicích , institucích , ale i v menších objektech včetně rodinných domů . V projektech lze navrhnout tz . hlavní klíče , vlastně klíče "na míru", kterými lze odemknout všechny různé skupiny dle určených kompetencí . Lze zajistit, že pokud bude skupin hlavních klíčů více , nelze hlavním klíčem od jedné skupiny odemknout vložky skupiny jiné . V systému se v převážné většině případů také projektuje tzv. generální klíč , jenž odemyká veškeré vložky v objektu . Klíč , který odemyká pouze jeden zámek ( vložku ) , nazýváme vložkový . system generální klic

Systém tvoří speciální kombinace uzávěrů klíčů , vložek a zámků , které snižují celkový potřebný počet klíčů . Díky možnosti použití generálního klíče , pomocí kterého lze velmi rychle odemknout veškeré zámky a provést rychlý zásah , lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích ( požár, atd. ).
U všech vložek a zámků systému je použita řada speciálních profilů , které se mohou mezi sebou kombinovat a jsou zcela odlišné od profilů sériově vyráběných vložek a zámků . Tyto speciální překryté profily , případně přídavné boční uzávěry , jsou konstruovány proti vyhmatání planžetou . Doporučuje se jejich použití s bezpečnostními štíty 802 , 807, R1, R4 .
Výroba systémů generálního klíče je pouze zakázková . Používají se zpravidla chráněné bezpečnostní vložky s ochranou proti nežádoucímu kopírovaní klíčů a tím omezení nekontrolovaného přístupu osob . Systém může obsahovat jeden , ale i tisíce kusů zámků , podle zadání kompetencí . Objednávání náhradních vložek , zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele systému a na základě bezpečnostních pravidel , které si sám určí na základě námi vystavené bezpečnostní karty . Tím je zaručeno , že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel .
Všechny požadované zámkové vložky , visací zámky , přídavné zámky a další uzamykací prvky , které jsou součástí uzamykacího systému , rozdělí zákazník do jednotlivých skupin dle jeho vlastních organizačních požadavků . Dále určí oprávnění vstupu klíčů vyšších řádů do jednotlivých skupin a definuje tak uzamykací schéma objektu . Nabízíme vám k výrobě tohoto systému výrobky firem FAB, GUARD , Mul-T-Lock , Ge-Ge ,EVVA a to ve třídě bezpečnosti 4 nebo 3 .
Zavolejte nám,nebo napište a my Vám najdeme co nejlepší řešení pro konkrétní situaci včetně dodání libovolného počtu klíčů


Zde můžete vyplnit a vytisknou TABULKU SPECIFIKACÍ SGHK , zaslat nám ji ke konzultaci a stanovení ceny vámi požadovaného systému SGHK.

 

 

 

Naše oddělení

 

Kontakt

Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz

 

Možnosti platby

prevodem