Sjednocení zámků na jeden klíč

Už nemusíte nosit objemné svazky klíčů, na všechny vaše zámky vám postačí jediný stejný klíč (SU). su
Jestliže váš svazek klíčů připomíná závaží a v jednotlivých klíčích máte chaos , je načase s tím něco dělat . Nenechte si klíči zatěžovat život .
Když využijete naší službu sjednocování vložek,visacích zámků,přídavných zámků atd., bude Vám stačit jeden klíč na libovolný počet zámků. Systém je možné využít jak pro domácí, tak i pro firemní prostředí. Tento systém Vás jednoduchým a bezpečným způsobem zbaví starosti s používáním mnoha různých klíčů a jejich hledáním , který klíč patří k tomu správnému zámku . Například pro vstupní dveře , garáž , branku , sklep , dílnu nebo zahradní domek nemusíte používat samostatné klíče , ale postačí vám jeden společný klíč . Nebo jen třeba k bytu a chalupě , ale také i jen pro hlavní a přídavný zámek na vstupní dveře bytu , nebo rodinného domu . Uvedené sjednocení vám nabízíme u vybraných řad výrobků firem FAB , Mul-T-Lock , GUARD , EVVA a Ge-Ge.
Zavolejte nám a my Vám najdeme co nejlepší řešení pro konkrétní situaci včetně dodání libovolného počtu klíčů.INFORMACE PODÁVÁME POUZE TELEFONICKY NA TEL:602739474.


Zde můžete vyplnit a vytisknou TABULKU SPECIFIKACÍ SGHK , zaslat nám ji ke konzultaci a stanovení ceny vámi požadovaného systému SGHK.


 

Naše oddělení

 

Kontakt

Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz

 

Možnosti platby

prevodem