Výroba autoklíčů podle autozámků
Umíme Vám pomoci i při ztrátě klíčů od Vašeho automobilu , nebo motocyklu . K výrobě klíče nám postačí zámek od dveří , nebo kufru automobilu (u motocyklů spínací skřínka) a podle něj vám vyrobíme nový originální klíč . Tyto zámky mají zpravidla o jedno až tři stavítka méně než spínací skříňka automobilu , ale my si i s tímto problémem dovedeme poradit . Naše databáze automobilů dokáže tyto chybějící zuby dopočítat a tím Vám ušetříme spoustu času i peněz , které by vás stály za demontáž spínací skříňky . U motocyklů je bohužel většinou nutno spínací skříňku demontovat .
Zámek nám dovezete , nebo pošlete a my Vám ve velmi krátké době vyrobíme libovolný počet klíčů . V případě že má automobil imobilizér Vám dodáme klíč s nenakódovaným čipem v klíči a Vy si tento klíč můžete nechat dodatečně nakódovat v odborném autoservise v místě Vašeho bydliště .
Dodáte nám informace potřené k určení správného typu klíče ( případného dopočítávání chybějících stavítek v zámku ) - a to typu automobilu,obsah motoru,rok výroby , zda má automobil imobilizer a zda již byly zámky u automobilu měněny .
INFORMACE PODÁVÁME POUZE TELEFONICKY NA TEL:602739474.
Nabídka služeb a výroba
- Klíče zubové typ FAB
- Klíče důlkové
- Klíče speciální
- Klíče trezorové
- Klíče dozické
- Klíče vratové
- Klíče obyčejné
- Autoklíče zubové
- Autoklíče s boční drážkou
- Autoklíče typ Volkswagen
- Autoklíče typ FORD
- Autoklíče s imobilizérem
- Výroba vložek na vámi dodaný klíč
- Výroba SU na stejný klíč
- Výroba SGHK na centrální klíč
- Výroba SGHK na hlavní klíč
- Výroba SGHK na generální klíč
- Výroba autoklíčů podle autozámků
- Otevírání zámků
- Otevírání bytů
- Otevírání automobilů
- Otevírání trezorů
Servisní středisko
Jsme odborným servisním střediskem
firem FAB , GUARD , Ge-Ge , EVVA a Mul-T-Lock.
Jsme členem cechu
TopList
Naše oddělení
Kontakt
Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz