Otevírání bytů

Zabouchl/a jste si dveře, máte zlomený klíč, či se Vám stala jiná nepříjemná situace a nejste zrovna odborníkem v této profesi?

Pokud jste z Opavy a okolí zavolejte na telefón 602 739 474 - domluvte si čas prací a vyčkejte příjezdu našeho zámečníka.Nesnažte se dveře vyrazit či vylomit, došlo by tím k poškození dveří,zárubní a střelky zámku.Případně i jiným Vaším neodborným zásahem ztížíte práci zámečníkovi a vás to může v konečném důsledku stát více peněz . Zámečník Vám zabouchnuté dveře otevře během několika málo minut a to zpravidla bez poškození.

Nepokoušejte se zbytek zalomeného klíče vyndat, dojde většinou k jeho posunutí dál směrem do vložky než k jeho odstranění. Zámečník Vám zbytek zalomeného klíče vyndá a vložku můžete nadále používat. Může se stát, že zbytek zalomeného klíče nepůjde vyndat, v tom případě Vám zámečník dveře otevře a vložku vymění.

Pokud zjistíte, že máte vykradený byt, nejprve zavolejte policii, která zajistí místo ohledání a poté si objednejte naši službu. Provedeme kompletní opravu, popř. doporučíme a namontujeme vhodné bezpečnostní zabezpečení.

Před otevřením dveří požadujeme prokázání trvalého bydliště dle občanského průkazu. V případě přechodného bydliště nájemní smlouvu. Pokud nemáte nájemní smlouvu u sebe, byt Vám otevřeme pouze za asistence majitele bytu či za asistence policie.

 

 

Naše oddělení

 

Kontakt

Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz

 

Možnosti platby

prevodem