O firmě

HISTORIE FIRMY

Firma MARÁK byla založena v roce 1993 Ivo Marákem a zabývá se všestrannými službami v oblasti mechnického zabezpečení objektů. Nabízíme svým zákazníkům spolehlivé, rychlé a kvalitní služby.Naše sídlo firmy a prodejna se nachází v centru Opavy,kde nabízíme nejen ucelený sortiment zboží pro zabezpečení bytů,domů a firem,ale také zde provádíme opravy zámků,autozámků a trezorů .Zabýváme se také pohotovostními výjezdy (zabouchnuté dveře, ztráta klíčů, apod.).Jsme tady pro zákazníky také v oblasti poradenské činnosti (výběr vhodného zabezpečení, široká nabídka bezpečnostních zámků a kování). Nejsme jen prodejci - máme zkušenost nejen s prodejem zámků,bezpečnostního kování a trezorů , ale i s jejich montáží a opravou .Proto Vám můžeme odborně poradit ze zkušeností vycházejích z praxe.Firma si za dobu své existence vybudovala stálou klientelu spokojených zákazníků a snaží se nabídnout stále nové, a kvalitnější služby pro zákazníka.

Naše firma je členem Cechu mechanického zabezpečení ČR. Firma spolupracuje s několika pojišťovnami např. Generali, Česká pojišťovna atd., dále pak s Policií ČR a ÚAMK.

Specializujeme se na výrobu klíčů , které vyrábíme na nejmodernějších elektronických strojích italské firmy SILCA. Vyrábíme všechny druhy cylindrických klíčů,trezorových klíčů ,autoklíčů včetně autoklíčů s imobilizérem a klíčů do motocyklů .Při ztrátě autoklíčů vám vyrobíme klíče podle Vámi dodaných autozámků , nebo spínacích skříní.Zpravidla nám postačuje demontovat a dodat jen dveřní zámek automobilu bez nutnosti demontáže spínací skříňky,což dokážeme jako jediná firma v regionu díky databází kombinací zámků dodaných od výrobců zámků a autozámků.

Zabýváme se prodejem a opravou trezorů všech druhů včetně výroby trezorových klíčů.Nabízíme vám širokou nabídku zboží a služeb s možností objednání dalších klíčů k výrobku přímo při objednávce zboží-výrobků. Dále nabízíme možnost sjednocení širokého sortimentu výrobků na jeden stejný klíč (SU-společný uzávěr),kdy jeden klíč odemyká libovolné množství vložek a zámků .Vy pak nepotřebujete sadu několika klíčů a dlouze hledat,který patří ke kterému zámku.Nabízíme Vám možnost výroby a dodání dle Vašich požadavků praktického systému (SGHK-systém generálního a hlavního klíče),kdy rozdílné klíče otevírají rozdílné zámky a jeden hlavní klíč otevírá všechny zámky současně.Vaše požadavky na dodání systému SGHK je možno zadat v přehledné tabulce SGHK,kterou si můžete vytisknout v příslušném oddělení NABÍDKA SLUŽEB a zaslat nám tabulku ke konzultaci.

Jsme odborným servisním střediskem firem FAB , GUARD , GeGe , EVVA a Mul-T-Lock.

ZEPTEJTE SE NÁS - A MY VÁM RÁDI ODBORNĚ PORADÍME.

 

 


 

Naše oddělení

 

Kontakt

Ivo Marák
Výroba klíčů a zámečnictví
Ulice: Dolní náměstí 118/2
Město: 74601 Opava
Telefon: 602 739 474
klice.marak@seznam.cz

 

Možnosti platby

prevodem